Fuar Hakkında - MODA GAZİANTEP FUARI

 

MODANIN KALBİ GAZİANTEP’DE !

Sizleri, Gaziantepli Moda Fuarı'na davet etmekten büyük bir heyecan duyuyoruz! Türkiye'nin moda başkentlerinden biri olan Gaziantep,modanın en güncel ve ilgi çekici trendlerini ağırlayacak. Kadın ve Erkek giyim başta olmak üzere tekstil sektörünün tüm bileşenleri tek çatı altında toplanıyor.

MODA GAZİANTEP FUARI BİLGİLERİ

Konum: Gaziantep- TÜRKİYE
Yer: Gaziantep Ortadoğu Fuar ve Kongre Merkezi
DAHA FAZLASINI KEŞFEDİN>>MGF UFAK BİR BAKIŞ

MODANIN YENİ TRENDLERİNİ KEŞFEDİN

Gaziantep Moda Fuarı, sektördeki en son moda trendlerini ve yeniliklerini bir araya getiriyor. Fuar kapsamında moda dünyasının nabzını tutacak ve gelecek sezonun öne çıkan tasarımlarını keşfetme imkânı elde edebilirsiniz. Fuarda; bebe - çocuk hazır giyim, kadın hazır giyim, erkek hazır giyim, hazır giyim yan sanayi ve aksesuarları ile kumaş ve tekstil makineleri sergileniyor.

 

TÜRKİYE’NİN MODA ALANINDA Kİ KONUMU

Türkiye, zengin kültürel mirası, tarihî dokusu ve coğrafi konumu ile moda dünyasında önemli bir oyuncu haline gelmiştir. Moda sektörü, ülkenin hem ekonomik hem de kültürel dinamiklerine büyük katkı sağlamakta, yerel tasarımcıları ve markalarıyla uluslararası alanda kendine sağlam bir yer edinmektedir. Dinamik İç Pazar: Türkiye'nin büyük ve çeşitli bir iç pazarı, moda sektörünün içeride de güçlenmesini sağlamaktadır. Tüketicilerin çeşitli taleplerini karşılayabilen markalar, hem yerel hem de uluslararası alanda başarı elde etmektedir.

MODA GAZİANTEP Fuarına Stantlı Katılım İçin Tıklayın !