​Moda Gaziantep Fuarı kapılarını ihracat hedefiyle açtı

Gaziantep Penye Tekstil Hazır Giyim, Aksesuarları, Kumaş ve Yan Sanayileri Fuarı - Moda Gaziantep,  19 Aralık Pazartesi günü Gaziantep Ortadoğu Fuar Merkezi’nde kapılarını açtı. Yüzde 100 doluluk oranı ile açılan fuara yurt içi ve yurt dışından toplam 20 bini aşkın ziyaretçi ve 161 üretici katılıyor.

Moda Gaziantep tekstil sektörünün ihracat bağlantılarını arttırmaya hazırlanıyor

19 – 22 Aralık 2022 tarihlerinde Gaziantep Ortadoğu Fuar Merkezi’nde gerçekleşecek olan Gaziantep Penye Tekstil Hazır Giyim, Aksesuarları, Kumaş ve Yan Sanayileri Fuarı - Moda Gaziantep, aracıları aradan kaldırıp daha kaliteli ve ucuz üretim yaptırmak isteyenleri bir araya getirecek. Yüzde 100 doluluk oranı ile açılacak olan fuara yurt içi ve dışından toplam 20 bini aşkın ziyaretçinin katılması bekleniyor.

Fuarlarda Temassız Dönem Başlıyor

Ekonominin ve ticaretin nabzını tutan fuarlarımız da yeni normal döneme hazır. Dijital çözümler ve uygulamalarla hibrit formunda zenginleştirdiğimiz fuarlarımız tüm paydaşlarımıza temassız fuarcılık deneyimi yaşatmaya hazır.

KoronaVirüs (COVID-19) Bilgilendirmesi

Değerli Katılımcılar ve Ziyaretçiler;
Tüyap Fuarcılık Grubu’nun 2020 yılı için planladığı tüm fuarlar öngörüldüğü tarihlerde gerçekleştirilecektir. Belirtmek isteriz ki katılımcılarımızın, ziyaretçilerimizin, çalışanlarımızın ve tüm iş ortaklarımızın sağlığı her zaman önceliğimizdir.