Fuar Hakkında - MODA GAZİANTEP FUARI

 

MODANIN KALBİ GAZİANTEP’TE !

Sizleri, Gaziantepli Moda Fuarı'na davet etmekten büyük bir heyecan duyuyoruz! Türkiye'nin tekstil ve hazır giyim sektörünün önemli şehirlerinden biri olan Gaziantep, modanın en güncel ve ilgi çekici trendlerini ağırlayacak. Bebek ve çocuk giyim başta olmak üzere tekstil sektörünün üretici ve toptan satışçıları tek çatı altında toplanıyor.

MODA GAZİANTEP FUARI BİLGİLERİ

Tarih: Güncel gelişmeler için bizi buradan takip edin. 
Konum: 
Gaziantep -TÜRKİYE
Yer: Gaziantep Ortadoğu Fuar ve Kongre Merkezi

  DAHA FAZLASINI KEŞFEDİN>>MODA GAZİANTEP

MODANIN YENİ TRENDLERİNİ KEŞFEDİN

Moda Gaziantep Fuarı, sektördeki en son hazır giyim trendlerini ve yeniliklerini bir araya getiriyor. Bebe - çocuk hazır giyim, kadın hazır giyim, erkek hazır giyim, hazır giyim yan sanayi ve aksesuarları ile kumaş ve tekstil makineleri serlenen fuar kapsamında gelecek sezonun öne çıkan tasarımlarını keşlfetme ve yeni tedarikçiler bulma imkanı elde edeceksiniz.

 

TÜRKİYE’NİN HAZIR GİYİM ÜRETİM MERKEZİ

Türkiye, zengin kültürel mirası, tarihî dokusu ve coğrafi konumu ile moda dünyasında önemli bir oyuncu haline gelmiştir. Hazır giyim sektörü, ülkenin hem ekonomik hemde kültürel dinamiklerine büyük katkı sağlamakta, yerel tasarımcıları ve markalarıyla uluslarası alanda kendine sağlam bir yer edinmektedir. Türkiye'nin dinamik ve zengin hazır giyim ve tekstil pazarı, moda sektörünün gerek yurt dışında güçlenmesine katkı sağlamaktadır. Tüketicilerin çeşitli taleplerini karşılayabilen Türk hazır giyim markaları, hem yerel hem de uluslarası pazarlarda elde etmektedir.

MODA GAZİANTEP FUARINA STANTLI KATILIM İÇİN TIKLAYIN